Sala weselna w Śremie

 

Jeżeli termin Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie znaleźliście jeszcze sali weselnej w Śremie, to zapraszamy do zapoznania się z urokami naszego Dworku położonego w Gogolewie – w niewielkiej odległości od Książa Wielkopolskiego. Budynek, którym dysponujemy, ma bardzo bogatą historię. Zlokalizowany w dawnej wsi rycerskiej, jest otoczony łąkami, lasami oraz rzeką. Dodatkowo w Dworze znajduje się kilka pokoi, w którym można zakwaterować gości weselnych. Jeżeli więc poszukujecie sali weselnej z noclegiem w Śremie, to nasz zabytkowy obiekt będzie doskonałym wyborem.

 

Sala weselna w Śremie – wesele z klasą i komfortowym noclegiem

 

Zabytkowy Dwór Gogolewo pochodzi z końca XVIII w. W obiekcie znajduje się okazała sala weselna, w którym można urządzić niezapomniane przyjęcie. Niepowtarzalna atmosfera, duch minionych czasów sprawią, że Wasi goście nigdy nie zapomną takiego wesela. Jeżeli więc poszukujecie sali weselnej z noclegami w Śremie, być może warto rozważyć naszą ofertę? W budynku znajduje się 6 pokoi, w których można zakwaterować gości weselnych. Zapewniamy bardzo dobre warunki, przytulne i eleganckie wnętrza, doskonałą obsługę oraz smaczne dania – wszyscy goście weselni po uroczystości otrzymają śniadania wliczone w cenę pobytu. W Dworze Gogolewo zorganizujesz wesele z klasą. Wnętrze obiektu utrzymane jest w klimacie z minionej epoki, na ścianach znajdują się piękne obrazy, a drewniane meble oraz inne akcenty nadają wnętrzu elegancji.

 

Piękny krajobraz i łatwy dojazd

 

Gogolewo to dawna wieś rycerska otoczona zewsząd łąkami, lasami oraz rzeką. Goście mogą tu podziwiać malownicze krajobrazy oraz korzystać ze stylowych altanek, które znajdują się na zewnątrz. Dojazd do posiadłości nie stanowi żadnego problemu, na miejscu są też dostępne miejsca parkingowe dla gości. Oferujemy eleganckie wnętrze, doskonałą obsługę oraz wyśmienitą kuchnię – przygotowane przez nas poprawy doceniła nawet znana restauratorka Magda Gessler.

 

Sala weselna Śrem

 

Jeśli poszukujecie sali weselnej z noclegami w Śremie lub okolicach, to Dwór Gogolewo będzie doskonałym wyborem. Oferujemy oryginalne, eleganckie wnętrze idealne na organizację kameralnej uroczystości. Zapewniamy doskonałą obsługę, dzięki której przyjęcie będzie dopracowane pod każdym względem. Posiadamy doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, dlatego jako nowożeńcy możecie być spokojni. Zadbamy o to, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt. Zaplanujemy szczegółowo całą uroczystość oraz omówimy warunki współpracy. Wspólnie postaramy się o to, by Wasze wesele pozostało niezapomniane.

Zarezerwuj już dziś!