Dwór Gogolewo podjazd

Sauna

Wróć do listy

Sauna

W obiekcie dostępna jest sauna sucha.
Cena: sauna sucha 1h – 49,00 zł/os.

W dzisiejszych czasach większość osób żyje w ciągłym biegu, zapominając o tym, jak ważna jest regeneracja organizmu i relaks. Zaniedbując regularny odpoczynek, można napotkać wiele niekorzystnych konsekwencji zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Jednak, jak relaksować się w sposób skuteczny? Jednym z najlepszych rozwiązań jest korzystanie z naszej suchej sauny w Wielkopolsce. Już po godzinnej sesji można odczuć poprawę samopoczucia!

Sauna (Wielkopolska) – dlaczego warto z niej korzystać? 

W naszym Dworze Gogolewo czeka na gości szereg atrakcji. Jedną z nich jest sucha sauna, czyli pomieszczenie, w którym panują wyjątkowe warunki. W przestrzeni tej utrzymywana jest wysoka temperatura i jednocześnie niska wilgotność powietrza. Takie warunki doskonale oddziałują na organizm. Podczas sesji skóra się znacznie rozgrzewa i podnosi się temperatura ciała, a w efekcie dochodzi do pobudzenia produkcji ciałek odpornościowych we krwi, odpowiadających m.in. za walkę z wirusami. Ponadto dzięki tak wysokiej temperaturze pory skóry ulegają rozszerzeniu, a gruczoły potowe pracują bardzo intensywnie, dzięki czemu organizm szybciej oczyszcza się z toksyn. Jednak to nie koniec zalet korzystania z naszej suchej sauny w Wielkopolsce! Kąpiele cieplne w tym pomieszczeniu skutecznie redukują stres i zmęczenie, wspierają procesy trawienne, łagodzą bóle i napięcia mięśniowe, a także poprawiają stan skóry. Ponadto korzystanie z naszej sauny (Wielkopolska) pozytywnie wpływa na ciśnienie tętnicze, a dodatkowo stanowi świetne wsparcie w procesie odchudzania. 

Sauna (Wielkopolska) w Dworze Gogolewo 

Nasz Dwór Gogolewo oferuje dostęp do suchej sauny. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom maksymalny komfort i wygodę. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przebywanie w niej jest nie tylko przyjemne, ale również bezpieczne. Jej przestronne wnętrze zapewnia pełną swobodę i sprawia, że jest idealnym miejscem na wspólne sesje relaksacyjne w większym gronie. 

Dodatkowo osoby pragnące skorzystać z naszej sauny w Wielkopolsce, mogą liczyć na nasze porady i wsparcie. Zanim udacie się Państwo na kąpiel cieplną, podpowiemy, jak korzystać z sauny w sposób bezpieczny. Ponadto doradzimy, jak przygotować się do sesji. 

Korzystanie z sauny – o czym należy pamiętać?  

Korzystanie z suchej sauny może przynieść wiele korzyści dla ciała i ducha, jednak aby było w pełni bezpieczne, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim zawsze przed udaniem się na kąpiel cieplną, należy ściągnąć wszelką biżuterię i zegarek, ponieważ elementy te nagrzewają się pod wpływem wysokiej temperatury i mogą doprowadzić do poparzeń. 

Ponadto trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż istnieją pewne przeciwwskazania do korzystania z sauny. Z kąpieli cieplnych powinny zrezygnować kobiety będące w ciąży i podczas menstruacji. Sesje w saunie (Wielkopolska) nie są zalecane również osobom zmagającym się z chorobami układu krążenia, epilepsją i zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku jakichkolwiek chorób warto porozmawiać z lekarzem o tym, czy wizyty w saunie nie stanowią zagrożenia. 

Wizyta w saunie (Wielkopolska) – idealny sposób na relaks

Skorzystanie z naszej suchej sauny to doskonały sposób na relaks, wyciszenie, regenerację sił i odprężenie. Wysoka temperatura skutecznie rozluźnia mięśnie, co szczególnie docenią osoby zapracowane i wykonujące intensywne treningi. Do naszej sauny w Wielkopolsce możesz udać się solo, z partnerem czy przyjaciółmi. Gwarantujemy, że w pomieszczeniu panują doskonałe warunki. Można liczyć tam na pełną prywatność i swobodę. Nasza sauna jest regularnie czyszczona i serwisowana, dlatego korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne i higieniczne. 

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.

Kontakt

image/svg+xml
+48 508 09 07 06
image/svg+xml
biuro@dworgogolewo.pl