Sale weselne z noclegami w Jarocinie

 

Znalezienie odpowiedniego miejsca na urządzenie weselnego przyjęcia nie jest łatwym zadaniem, a przyszli Państwo Młodzi muszą wziąć pod uwagę wiele czynników. Czy miejsce jest odpowiednio przestronne i pomieści zaplanowaną liczbę gości bez nadmiernego ścisku? Czy dojazd z kościoła bądź urzędu nie będzie problem? Czy w pobliżu jest wystarczająco dużo miejsc, aby zaparkować wszystkie samochody? Co z gośćmi, którzy przyjeżdżają z daleka – czy znajdą miejsce na nocleg? Jeśli poszukujecie klimatycznej sali weselnej z noclegami w Jarocinie, to świetnie się składa. Dysponujemy zabytkowym lokalem usytuowanym w Gogolewie, który spełnia wszystkie powyższe wymagania. Nasz Dworek to idealne miejsce na zorganizowanie uroczystości okolicznościowej.
Gogolewo to urokliwa wieś położona nieopodal Jarocina, w której w XVIII powstał klasycystyczny dwór. Budynek przez pokolenia był zamieszkiwany przez polską szlachtę. Elewacja oraz wnętrze zostały odnowione, ale nadal czuć w nich ducha minionych czasów, dlatego jeżeli chcecie, aby Wasze wesele było niezapomnianym przyjęciem w otoczeniu klasycznych, eleganckich wnętrz, to Dwór Gogolewo będzie idealnym wyborem.

 

Sale weselne – Jarocin

 

Mamy duże doświadczenie w organizowaniu wesel i innych imprez okolicznościowych. W naszej kuchni pracują uzdolnieni kucharze, który przygotują dla Was pyszne dania. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, której priorytetem jest dbanie o to, aby wszyscy goście byli w pełni zadowoleni. Wesele w naszym dworku sprawi, że Wasza rodzina i przyjaciele jeszcze długo będą wspominali to wspaniałe przyjęcie. Jeżeli poszukujesz sali weselnej z noclegami w Jarocinie, Dworek Gogolewo zlokalizowany w niewielkiej odległości od miasta, będzie doskonałym wyborem. Niewątpliwą zaletą jest ustronne położenie budynku, dzięki któremu możecie bawić bez obaw o zakłócanie spokoju innym mieszkańcom. Dworek położony jest pośród lasu, a w jego otoczeniu znajduje się wiele urokliwych miejsc, które można odwiedzić podczas sesji zdjęciowej. Klimatyczne altanki to miejsca, do których Wasi goście w każdej chwili będą mogli się udać, by zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć.

 

Jaką salę weselną w Jarocinie wybrać?

 

Jeśli zdecydujecie się na organizację wesela u nas, możecie skorzystać z darmowego przejazdu Renault Primaquatre z 1936 roku, który zabierze Was z kościoła do dworku oraz posłuży za tło podczas sesji plenerowej. Oprócz pięknie wyposażonej sali weselnej oraz zabytkowego samochodu oferujemy także wynajęcie pokojów dla gości, którzy przybywają z daleka. Na poddaszu naszego Dworku znajduje się 6 pomieszczeń, które mogą być miejscem noclegu dla 16 osób. Gościom pozostających u nas na noc zapewniamy pyszne śniadanie wliczone w cenę wynajmu. Jeśli poszukujecie sali weselnej z noclegami w Jarocinie, to serdecznie zapraszamy do naszego Dworu w Gogolewie. Być może jego widok na tyle Was zauroczy, że to właśnie tutaj zechcecie wyprawić ślubne przyjęcie.

Zarezerwuj już dziś!