Dwór Gogolewo podjazd

Pokój klubowy

Wróć do listy

Pokój klubowy

W obiekcie dostępny jest pokój klubowy ze stołem bilardowym.
Cena: bilard 1h – 49,00 zł

Odwiedzając nasz Dwór Gogolewo, goście mogą liczyć na rozmaite atrakcje. Jedną z nich jest pokój klubowy, w którym znajduje się profesjonalny stół bilardowy. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób pragnących się zrelaksować i spędzić miło czas na rozgrywkach bilardowych z rodziną czy przyjaciółmi. 

Bilard (Wielkopolska) w pokoju klubowym Dworu Gogolewo 

Osoby, które chciałyby spędzić miłe chwile w towarzystwie znajomych czy najbliższych zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego pokoju klubowego. Przestrzeń tę zaprojektowano z myślą o komforcie gości, dzięki czemu stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Jej wnętrze zostało wykończone z najwyższą starannością i dbałością o wszelkie detale. Znajdujące się w niej stylowe meble i klimatyczne dodatki tworzą wyjątkową atmosferę. Serce pokoju klubowego stanowi profesjonalny stół do gry w bilarda (Wielkopolska), który nie tylko przyciąga wzrok swoim eleganckim wyglądem, ale również gwarantuje godziny świetnej zabawy. W pokoju klubowym zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy bilarda mogą urządzać rozgrywki w przyjacielskiej atmosferze. Dostępny stół zapewnia doskonałe warunki do gry. 

Bilard (Wielkopolska) – gwarancja świetnej rozrywki

Bilard to gra zręcznościowa, ciesząca się popularnością na całym świecie. Zapewnia świetną zabawę i rozrywkę, pozwalając się oderwać od codziennych trosk. Ponadto sprzyja integracji i budowaniu relacji międzyludzkich. Bilard w Wielkopolsce jest również ceniony za to, że wspiera zdrową rywalizacją i dostarcza wiele korzyści zarówno dla umysłu, jak i dla ciała. Polecany jest wszystkim poszukującym aktywności łączącej doskonałą zabawę z elementami strategicznego myślenia. 

Każdego, kto chce spróbować swoich sił w bilardzie w Wielkopolsce lub pragnie rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy serdecznie do naszego pokoju klubowego z profesjonalnym stołem bilardowym. Jest to świetna propozycja dla grup przyjaciół, par i rodzin, które szukają sposobu na wspólne spędzanie czasu w sposób kreatywny. Nasz pokój klubowy jest także idealnym miejsce na organizację spotkań biznesowych w niedużym gronie czy wieczorów bilardowych. Pokój został wyposażony we wszystkie akcesoria niezbędne do gry, takie jak wysokiej jakości kije bilardowe, bile oraz triangiel, czyli trójkąt do ustawiania bil. Z myślą o komforcie gości, pokój oferuje również wygodne siedzenia, na których można odpocząć pomiędzy partiami. Spokojna atmosfera i prywatność w pokoju sprzyjają prowadzeniu rozmów, zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych. 

Bilard (Wielkopolska) w pokoju klubowym  – idealne miejsce na spotkania towarzyskie i nie tylko

Nasz pokój klubowy to doskonałe miejsce na spotkania w gronie najbliższych oraz te biznesowe. Wynajęcie tego pokoju z bilardem (Wielkopolska) to również doskonała opcja dla osób organizujących nieduże urodziny czy innego rodzaju przyjęcia. Po zakończonych rozgrywkach możecie Państwo udać się do naszej restauracji na posiłek w stylu staropolskim. Serwujemy dania, które zachwycają smakiem nawet szczególnie wymagających gości. Doskonale uzupełnią one poziom energii po emocjonujących rozgrywkach bilardowych.

Jeśli chcecie Państwo zarezerwować bilarda w Wielkopolsce, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty. W razie pytań o cenę lub innych wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Gwarantujemy, że rozgrywki w naszym pokoju klubowym dostarczą Państwu niesamowitej przyjemności, pozwolą zacieśnić więzi z najbliższymi i pozostaną w pamięci już na zawsze. 

Wyślij wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.

Kontakt

image/svg+xml
+48 508 09 07 06
image/svg+xml
biuro@dworgogolewo.pl